Piotr Szmelcer

Pasjonat druku 3D, elektronik, programista. Uwielbiam wyzwania związane z rozwiązywaniem rożnych problemów - m.in. związane z komfortem użytkowania samochodu. Dzięki temu właśnie powstały akcesoria samochodowe oferowane w naszym sklepie - mają przede wszystkim ułatwić Wam korzystanie z Waszych aut. W naszej firmie zajmuję się opracowywaniem nowych produktów.

Łukasz Zych

Z wykształcenia informatyk natomiast zawodowo zajmuję się systemami zarządzania jakością. Hobbystycznie programista i youtuber. Administrator Nowej Grupa Dacia Polska. Przykładam dużą wagę do jakości tego co produkujemy i dbałości o szczegóły. W naszej firmie zajmuje się marketingiem. Korzystając z wykształcenia i doświadczenia wprowadzamy w firmie najnowsze rozwiązania i technologie tak, aby dostępne produkty spełniały wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dlaczego warto kupić u nas ?

W firmie CraVeDRIVE kładziemy ogromny nacisk na jakość naszych produktów oraz obsługi klienta. Projektujemy i produkujemy nasze produkty w Polsce, z wykorzystaniem najnowszych technologii, aby zapewnić Państwu najlepsze możliwe doświadczenia. Nasze produkty są starannie testowane przed rozpoczęciem sprzedaży, dzięki czemu możemy zagwarantować idealne dopasowanie do Państwa samochodu. Chcemy, aby nasze produkty przynosiły Państwu satysfakcję i korzyści, dlatego zawsze jesteśmy gotowi służyć pomocą w razie pytań lub wątpliwości. Dzięki temu podejściu zyskaliśmy zaufanie klientów z 46 krajów, którzy doceniają jakość naszych produktów i obsługi.